Bella Hadid i ktheu rrugët e New Yorkut në pasarelen e saj të dielën teksa shijonte një takim në qytet me të dashurin e saj.

Reklama

Top-modelja ka mahnitur me një fund të shkurtër me katrorë gjatë daljes.

Bella tregoi këmbët e saj të gjata dhe të nxira teksa shëtiti nën rrezet e diellit me të dashurin e saj, drejtorin e artit, Marc Kalman.

Bella e kombinoi fundin e saj ngjyrë kafe me një bluzë me ngjyrë të gjelbër nenexhik, e cila përputhej me një detaj në supe.

Bella Hadid mahnit teksa tregon fizikun e saj të tonifikuar me bikini të zeza në reklamën e saj të re për Michael Kors Bella Hadid mahnit teksa tregon fizikun e saj të tonifikuar me bikini të zeza në reklamën e saj të re për Michael Kors

Ajo vazhdoi atmosferën e çuditshme me kombinimin e çorapeve të saj në ngjyrë të zezë dhe të verdhë dhe çorape të bardha.

Pamja e Bellas u plotësua nga një çantë e kuqe mbi supe dhe një kapje elegante flokësh. /Telegrafi/