Bella Hadid u pa duke dalë pa sytjena nën një bluzë të hollë të bardhë kur u shfaq në New York për një shëtitje këtë javë.

Motra e vogël 25-vjeçare e Gigi Hadid kishte zgjedhur një bluzë të shkurtër që i lejonte asaj të tregonte pak nga mesi i saj i tendosur për t’u patur zili.

E veshur me tuta me bel të lartë, ajo e kombinoi dukjen me një xhaketë me mëngë të shkurtra gjatë daljes së saj të fundit.

Supermodelja me famë botërore i la flokët e saj të errëta të valëviteshin lirshëm në erë dhe largoi rrezet me syze dielli të hijshme rozë.

Reklama
Bella dhe Gigi Hadid mezi njihen me koka gjysmë të rruara në shfaqjen e Marc Jacobs në New York Bella dhe Gigi Hadid mezi njihen me koka gjysmë të rruara në shfaqjen e Marc Jacobs në New York

Bella hapi faqen e saj në Instagram këtë të mërkurë për t’i ofruar më shumë se 53 milionë ndjekësve të saj disa pamje të arratisjeve të saj gjatë verës. /Telegrafi/

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)