Bella Hadid dhe i dashuri i saj Marc Kalman u panë duke ndarë një puthje pasionante teksa kaluan kohë cilësore së bashku gjatë një shëtitjeje në New York të dielën (20 mars).

Modelja 25-vjeçare dhe partneri i saj, 33, u panë në shoqëri të njëri-tjetrit në parkun e lumit Hudson në Manhattan, ku ajo u pa duke lexuar një libër teksa rrinte pranë të dashurit të saj.

Të dy u panë gjithashtu duke ndaluar në një pikë karburanti në West Village përpara se të dilnin për një shëtitje nëpër rrugët e metropolit.

Hadid kishte veshur një bluzë me dantellë të kuqe bashkë me një xhaketë të zezë gjatë kohës që ishte me të dashurin e saj.

Vajza e kopertinës së “Vogue” e vazhdoi dukjen me një fund ngjyrë gri të errët, si dhe çorape të bardha dhe atlete të zeza, shkruan DailyMail.

Influencuesja mbante një çantë shumëngjyrëshe të vendosur mbi supin e djathtë dhe një palë syze dielli reflektuese.

Pjesa më e madhe e flokëve të saj bukuroshe brune ishin të lidhura në dy gërsheta të gjata që të dyja i binin mbi supe.

I dashuri i saj Marc ua pa me një veshje të rastësishme me një bluzë blu me xhinse të zeza të gjera dhe këpucë të zeza me shkëlqim.

Hadid dhe Kalman fillimisht u lidhën vitin e kaluar, kur u panë duke drekuar me njëri-tjetrin në New York.

Hadid ishte më parë në një marrëdhënie me artisti e shumë hiteve Abel Tesfaye, i njohur me emrin artistik si The Weeknd.

Ish-çifti u lidh për herë të parë në vitin 2016 kur këngëtari kërkoi të bashkëpunonte me modelen në një projekt dhe më pas ajo u shfaq në videoklipin e këngës së tij “In the Night”.

Dyshja bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq në të njëjtin vit përpara se të ndaheshin në nëntor.

The Weeknd dhe Hadid u pajtuan sërish në 2018 dhe qëndruan së bashku për më shumë se një vit përpara se të ndaheshin për herë të fundit në gusht të 2019-ës.

Modelja më vonë filloi të takohej me Kalmanin dhe dyshja e zyrtarizuan lidhjen e tyre në Instagram korrikun e kaluar.

Hadid foli për lidhjen e saj me të dashurin gjatë një interviste për “Vogue”, ku suksesin e tyre si çift ia atribuoi përkushtimit ndaj privatësisë.

Të gjitha lajmet nga Bella Hadid Të gjitha lajmet nga Bella Hadid

“Unë mendoj se kjo është arsyeja pse gjërat kanë mundur të zgjasin. Kur u jep njerëzve të tjerë hapësirë ​​për të pasur mendime për gjërat që janë kaq personale për ty, kjo e helmon atë”, kishte deklaruar Hadid. /Telegrafi/