Mbretëresha në fuqi e modës në Kanë është rikthyer në festivalin prestigjioz të filmit me një tjetër pamje magjepsëse në tapetin e kuq.

Bella Hadid mbërriti mbrëmë (e martë) në shkallët ikonë të shtruar me tapet të kuq për shfaqjen e “The Innocent”.

Modelja dhe partnerja e Kin Euphorics zgjodhën një pjesë vintage Versace nga koleksioni i pranverës së vitit 1987 të shtëpisë italiane të modës.

Një fustan i zi i hijshëm që kanalizonte magjepsjen e Hollivudit të Vjetër, fustani pa rripa ishte realizuar në një siluetë sirenë që përqafon trupin dhe paraqiste një pjesë voluminoze me detaje në bel që lidhej në një hark të madh në shpinë.

Reklama

Ajo kombinoi pamjen me një palë vathë dhe unaza diamanti.

Bella Hadid mahnit me veshjen në Festivalin e Filmit në Kanë Bella Hadid mahnit me veshjen në Festivalin e Filmit në Kanë

Në festivalin e vitit të kaluar, Hadid bëri bujë në një varg paraqitjesh të mrekullueshme në tapetin e kuq. /Telegrafi/

Reklama