LAJMI I FUNDIT:

Festivali i filmit në Kanë

85 Artikuj

Regjisorja Payal Kapadia shkruan historinë – bëhet personi i parë nga India që fiton një çmim të madh në Kanë

Regjisorja Payal Kapadia shkruan historinë – bëhet personi i parë nga India që fiton një çmim të madh në Kanë

Yjet
Një tjetër yll në Kanë pati një debat të ashpër me të njëjtën roje sigurie si Kelly Rowland

Një tjetër yll në Kanë pati një debat të ashpër me të njëjtën roje sigurie si Kelly Rowland

Yjet
Reperët Travis Scott dhe Alexander AE Edwards përleshen në Festivalin e Kanës – pamjet bëhen virale

Reperët Travis Scott dhe Alexander AE Edwards përleshen në Festivalin e Kanës – pamjet bëhen virale

Yjet
Lady Victoria rrëmben vëmendjen në Festivalin e Kanës, ndërsa merr me vete një shishe shampanjë dhe pi nga ajo në tapetin e kuq

Lady Victoria rrëmben vëmendjen në Festivalin e Kanës, ndërsa merr me vete një shishe shampanjë dhe pi nga ajo në tapetin e kuq

Yjet
Heidi Klum shkëlqen me të bijën në Festivalin e Filmit në Kanë, ndërsa marrin pjesë në mbrëmjen gala të mbledhjes së fondeve për HIV/AIDS

Heidi Klum shkëlqen me të bijën në Festivalin e Filmit në Kanë, ndërsa marrin pjesë në mbrëmjen gala të mbledhjes së fondeve për HIV/AIDS

Yjet
Një e ftuar mori vëmendje në Festivalin e Filmit në Kanë me një fustan me fytyrën e Krishtit

Një e ftuar mori vëmendje në Festivalin e Filmit në Kanë me një fustan me fytyrën e Krishtit

Yjet
Aktorja Cate Blanchett shfaqet në Kanë me një fustan të frymëzuar nga flamuri palestinez

Aktorja Cate Blanchett shfaqet në Kanë me një fustan të frymëzuar nga flamuri palestinez

Yjet
Vincent Cassel dhe e dashura e tij 29 vite më e re, duken elegantë ndërsa shpërfaqin dashurinë në Festivalin e Filmit në Kanë

Vincent Cassel dhe e dashura e tij 29 vite më e re, duken elegantë ndërsa shpërfaqin dashurinë në Festivalin e Filmit në Kanë

Yjet
Demi Moore rikthehet në Kanë pas 25 vitesh, publiku e duartrokiti për 13 minuta

Demi Moore rikthehet në Kanë pas 25 vitesh, publiku e duartrokiti për 13 minuta

Yjet
Moment i sikletshëm në Kanë – këngëtarja Kelly Rowland shihet duke qortuar një roje sigurie

Moment i sikletshëm në Kanë – këngëtarja Kelly Rowland shihet duke qortuar një roje sigurie

Yjet
Bella Hadid vazhdon të duket e mrekullueshme, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Bella Hadid vazhdon të duket e mrekullueshme, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Yjet
Reagimi epik i aktores Emma Stone kur e thërrasin në emrin e saj të vërtetë

Reagimi epik i aktores Emma Stone kur e thërrasin në emrin e saj të vërtetë

Yjet
Rekordi i këtij viti: Ky film mori një ovacion 9-minutësh në Festivalin e Filmit në Kanë

Rekordi i këtij viti: Ky film mori një ovacion 9-minutësh në Festivalin e Filmit në Kanë

Yjet
Në mesin e yjeve botërore, Afrona Dika shkëlqen me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë

Në mesin e yjeve botërore, Afrona Dika shkëlqen me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë

Yjet
Selena Gomez shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Kanë

Selena Gomez shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Kanë

Yjet
Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

Yjet
Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Yjet
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Modë
Bëhet hit videoja e The Weeknd nga Kana, këngëtari cilësohet nga fansat si shumë i vetëkënaqur

Bëhet hit videoja e The Weeknd nga Kana, këngëtari cilësohet nga fansat si shumë i vetëkënaqur

Po Flitet
Aktorja që nuk është ‘skllave’ e standardeve, merr vlerësime të shumta për shkak të flokëve të thinjura

Aktorja që nuk është ‘skllave’ e standardeve, merr vlerësime të shumta për shkak të flokëve të thinjura

Flokë dhe stil
Fituesit e këtij viti në Festivalin e Filmit në Kanë

Fituesit e këtij viti në Festivalin e Filmit në Kanë

TV / Film
Filmi ”Anatomy of a Fall” fiton Palmën e Artë në Festivalin e Filmit në Kanë

Filmi ”Anatomy of a Fall” fiton Palmën e Artë në Festivalin e Filmit në Kanë

TV / Film
Georgina Rodriguez merr vëmendje me një tjetër dukje në Kanë

Georgina Rodriguez merr vëmendje me një tjetër dukje në Kanë

Yjet
Georgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR Gala”

Georgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR Gala”

Yjet


mob5