Ajo është e mirënjohur për shfaqjet e kombinimeve të saj, ndërkohë që mahnit me paraqitjet e saj në pasarelë.

Dhe Bella Hadid kishte të gjithë vëmendjen sërish të martën teksa kishte veshur një fustan të guximshëm të verdhë dhe kishte vendosur një parukë të prerë për një fushatë të re të Michael Kors.

25-vjeçarja, dukej sensacionale në fotot e Instagramit teksa shfaqte figurën e saj me fustanin e lidhur në qafë, i cili paraqiste një detaj të vrimës së çelësit në pjesën e përparme.

Bella ishte plot vetëbesim teksa nxori një sërë pozash argëtuese, ndërkohë që ndiqeshin nga stilistët e flokëve dhe artistët e grimit për imazhet.

Bella Hadid tregon në detaje betejën e saj me depresionin, teksa kujton se iu desh të qëndronte në një institucion trajtimi për dy javë Bella Hadid tregon në detaje betejën e saj me depresionin, teksa kujton se iu desh të qëndronte në një institucion trajtimi për dy javë

Ajo kombinoi fustanin e shkurtër tërheqës me një xhaketë lëkure të zezë dhe çizme të zeza deri në kofshë, ndërsa tregoi një çantë dore të zezë Michael Kors për reklamën.

Tiparet e saj mbresëlënëse u theksuan me një gamë grimi që kombinohej me parukën e shkurtër të zezë, e cila ishte e pajisur me një karficë të verdhë të koordinuar të flokëve.

Bella Hadid duket më e lumtur se kurrë me një jelek ngjyrë kafe dhe pantallona lëkure të ngjashme teksa del në New York Bella Hadid duket më e lumtur se kurrë me një jelek ngjyrë kafe dhe pantallona lëkure të ngjashme teksa del në New York

Bella, e cila gjithashtu vendosi një palë vathë të trashë floriri për xhirimin, i ka shkruar fotot e saj: “Si e stiloj çantën time Karlie nga Michael Kors”. /Telegrafi/