Bella Hadid nuk mund të ndalonte buzëqeshjen teksa doli nga apartamenti i saj në New York duke tundur një jelek leshi kafe mbi një bluzë të bardhë, të cilën e stiloi me një palë pantallona lëkure kafe të mbyllur dhe çizme prej lëkure gjarpri.

Supermodelja dukej tepër elegante me një sërë aksesorësh, duke përfshirë disa byzylykë ari të grumbulluar, një rrip Christian Dior që përputhet, një palë vathë standard dhe një çantë ngjyrë portokalli me doreza kafe.

Ndërsa po dilte për pak ajër të pastër, bashkë-themeluesja e Kin Euphorics mbajti flokët e saj ngjyrë kafe çokollatë në një stil elegant gjysmë lart, gjysmë poshtë.

Teksa shfaqte një pamje të mesit të saj të tonifikuar, vajza e kopertinës së Vogue u fut në një makinë të zezë në pritje me çizmet e saj prej lëkurës së gjarprit me një takë të trashë.

Bella Hadid tregon në detaje betejën e saj me depresionin, teksa kujton se iu desh të qëndronte në një institucion trajtimi për dy javë Bella Hadid tregon në detaje betejën e saj me depresionin, teksa kujton se iu desh të qëndronte në një institucion trajtimi për dy javë

25-vjeçarja, e cila është në lidhje me të dashurin Marc Kalman që nga korriku 2020, tundi gjithashtu manikyrin e zi dhe tri unaza të ndryshme në dorën e majtë.

Dalja e saj vjen pasi njoftoi planet e saj për t’u futur në aktrim me një rol në sezonin e tretë të ardhshëm të serialit Hulu “Ramy”. /Telegrafi/