Kim Kardashian dhe Nicole Kidman u zotuan ëmbëlsisht se do ta ‘kapin’ Dua Lipën nëse ajo rrëzohej në pasarelë të Balenciaga të mërkurën gjatë Javës së Modës në Paris.

Treshja u pa duke biseduar në prapaskenë përpara se të tregonin aftësitë e tyre si modele dhe të dilnin në pasarelë për shfaqjen e bujshme të modës.

Një video e ëmbël shihet Dua teka thotë se shpresonte të mos ‘binte’ gjatë shfaqjes, duke bërë që Nicole dhe Kim të këmbëngulnin se do të ishin aty për ta ndihmuar.

Në klipin, të shpërndarë në llogarinë e Nicole në Instagram, këngëtarja Dua, 26 vjeç, tha: “Vetëm një këmbë para tjetrës dhe shpresoj të mos bie!”

Reklama

Për të cilën Nicole u zotua me dashamirësi: ‘Po, do të të kap nëse e bën, të premtoj se do të vrapoj dhe do të të kap’.

Reklama

Dhe ylli televiziv Kim u pajtua me akotren duke shtuar: ‘Edhe unë do të rrëzohem’.

Nicole më pas tha, ‘do të biem të gjithë’, përpara se Dua duke qeshur të shtonte: ‘Do ta bëjmë!’.

Secili nga yjet morën vëmendje teksa dolën në pistën e mbushur me yje të Balenciaga në Javën e Modës së Lartë në Paris.

Aktorja amerikano-australiane Nicole mahniti me një fustan argjendi vezullues me një shpatull veshja e saj u kompletua me një palë doreza të zeza, duke shtuar taka të zeza me majë.

Reklama

Ndërkohë, Kim kishte veshur një fustan të zi të ngushtë me një dekolte për sfilatën, të cilin e kombinoi me doreza të zeza.

Ndërsa, Dua kishte veshur një mini fustan të verdhëm që përputhej me një palë geta tëe zeza dhe taka me majë.

Reklama

Dhe pas shfaqjes Balenciaga, Nicole iu bashkua Kimit në darkën e mbushur me yje Balenciaga të mërkurën mbrëma (6 korrik).

Shkëlqeu në sfilatën e Balenciagas përkrah Kim Kardashian dhe Nicole Kidman, Dua Lipa: Një nder dhe ëndërr të jem pjesë e saj Shkëlqeu në sfilatën e Balenciagas përkrah Kim Kardashian dhe Nicole Kidman, Dua Lipa: Një nder dhe ëndërr të jem pjesë e saj

Gjatë vaktit, Kim u tall me pamjen e saj të maskuar teksa mbante një pirun deri te goja e saj.

Yjet të tjerë që shkëlqyen në pasarelën e Balenciaga ishin edhe modelet Bella Hadid dhe Naomi Campbell. /Telegrafi/

Reklama