LAJMI I FUNDIT:

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Ka festivale filmi, dhe pastaj ka Festival të Filmit në Kanë.

Shumë larg rrugëve me borë dhe qytetit plot gjallëri të Torontos, është pa dyshim vendi më magjepsës i kinemasë në botë.


Ngjarja e 75-të këtë vit po ecën mirë dhe e nderoi Tom Cruise me Palmën e Artë prestigjioze në premierën e “Top Gun: Maverick”.

Sharon Stone bën një transformim në tapetin e kuq të Festivalin e Filmit në Kanë
Lexo po ashtu Sharon Stone bën një transformim në tapetin e kuq të Festivalin e Filmit në Kanë

Ashtu si në vitet e kaluara, yjet fituan magjepsjen në tapetin e kuq.

Më poshtë, shikoni pamjet më të mira, nga Bella Hadid te Emily Ratajkowski dhe Lori Harvey, dhe më shumë:

Bella Hadid

Emily Ratajkowski

Deepika Padukone

Kristen Stewart

Sharon Stone

Naomi Campbell

Lily Donaldson

Alicia Vikander

Carla Bruni

Iris Law

Anne Hathaway

Eva Longoria

Lori Harvey

Rebecca Hall

Elle Fanning

/Telegrafi/