Pse të keni një pamje në tapetin e kuq kur mund të keni dy?

Reklama

Sharon Stone bëri një transformim në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Kanë të dielën mbrëma teksa mori pjesë në shfaqjen e filmit “Forever Young” me një fustan të personalizuar Dolce & Gabbana, duke treguar dy pamje të ndryshme.

E veshur me një fustan të bardhë, me një stampim të mrekullueshëm të kaltër dhe një bisht dramatik, 64-vjeçarja u shoqërua nga modelët e veshur me syze dielli, Sam Webb dhe Adam Senn, teksa ecte poshtë tapetit – dhe ajo i priste një surprizë.

Duke u ndalur në mes të tapetit, ylli i “Basic Instinct” shkëlqeu ndërsa miqtë e saj model hoqën bishtin e saj voluminoz, duke zbuluar fustanin poshtë.

Reklama
Emily Ratajkowski shfaq format e saj mahnitëse me një fustan të tejdukshëm ndërsa merr pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë Emily Ratajkowski shfaq format e saj mahnitëse me një fustan të tejdukshëm ndërsa merr pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë
Reklama

E veshur me rruaza me kristale Swarovski, stili elegant shfaqte një dekolte të dashur dhe rripa të hollë që tregonin figurën e tonifikuar të Stone.

Aktorja – e cila aktualisht është duke luajtur në një fushatë reklamash për çantat “Devotion” të Dolce me Webb dhe Senn – mbajti flokët e shkurtra të kapura dhe vendosi vath si akesorë.

Adriana Lima shfaq barkun e rrumbullakosur gjatë pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë Adriana Lima shfaq barkun e rrumbullakosur gjatë pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë

Stone ndau një video nga prapaskenat e rutinës së saj të përgatitjes në Instagram, duke zbuluar se iu desh kohë për të arritur pamjen e saj mahnitëse. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)