LAJMI I FUNDIT:
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj

418 Artikuj

Beatrix Ramosaj duket atraktive në pozat me bikini

Beatrix Ramosaj duket atraktive në pozat me bikini

Yjet
Pa filtra dhe pa makijazh, Beatrix Ramosaj mahnit me linjat trupore në veshje sportive

Pa filtra dhe pa makijazh, Beatrix Ramosaj mahnit me linjat trupore në veshje sportive

Yjet
Beatrix Ramosaj shënon ‘Ditën e Tokës’ me poza atraktive nga Liqeni Artificial i Tiranës

Beatrix Ramosaj shënon ‘Ditën e Tokës’ me poza atraktive nga Liqeni Artificial i Tiranës

Yjet
Beatrix Ramosaj duket atraktive dhe me shumë stil në imazhet e reja

Beatrix Ramosaj duket atraktive dhe me shumë stil në imazhet e reja

Yjet
Një vit pas lansimit – Beatrix Ramosaj rikujton këngën që ia dedikoi Donald Veshajt

Një vit pas lansimit – Beatrix Ramosaj rikujton këngën që ia dedikoi Donald Veshajt

Yjet
Ironizoi me të në BBVA, Beatrix Ramosaj i drejtohet Luiz Ejllit: Edhe unë dua dikë që nuk gënjen dhe të sinqertë si ty

Ironizoi me të në BBVA, Beatrix Ramosaj i drejtohet Luiz Ejllit: Edhe unë dua dikë që nuk gënjen dhe të sinqertë si ty

Yjet
Beatrix Ramosaj: Bullizuesit dhe njerëzit që qëndrojnë aty e nuk bëjnë asgjë për këtë kanë një vend të veçantë në ferr

Beatrix Ramosaj: Bullizuesit dhe njerëzit që qëndrojnë aty e nuk bëjnë asgjë për këtë kanë një vend të veçantë në ferr

Yjet
Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Egzona Shigjeqi
“Shëndet e lumturi” – të famshmit shqiptarë urojnë Vitin e Ri 2023

“Shëndet e lumturi” – të famshmit shqiptarë urojnë Vitin e Ri 2023

Yjet
Beatrix Ramosaj e mrekullueshme në veshje tradicionale shqiptare

Beatrix Ramosaj e mrekullueshme në veshje tradicionale shqiptare

Yjet
Beatrix Ramosaj duket në formë në videon provokuese me fustan të shkurtër lëkure

Beatrix Ramosaj duket në formë në videon provokuese me fustan të shkurtër lëkure

Yjet
Suksesi i Shaqirit dhe Xhakës në Botëror ekzalton edhe estradën, yjet e muzikës “shpërthejnë” me reagime krenarie

Suksesi i Shaqirit dhe Xhakës në Botëror ekzalton edhe estradën, yjet e muzikës “shpërthejnë” me reagime krenarie

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Yjet
Luana e mrekullueshme me pozat me fustan të shkurtë, por spikat thënia që aludohet të jetë dedikim

Luana e mrekullueshme me pozat me fustan të shkurtë, por spikat thënia që aludohet të jetë dedikim

Po Flitet
Albërie Hadërgjonaj: Beatrix është e pastër si kristali, meriton një burrë me vlera njerëzore

Albërie Hadërgjonaj: Beatrix është e pastër si kristali, meriton një burrë me vlera njerëzore

Yjet
Beatrix Ramosaj duket provokuese në pozat e reja, ndërsa vë në pah format trupore

Beatrix Ramosaj duket provokuese në pozat e reja, ndërsa vë në pah format trupore

Yjet
Beatrix Ramosaj publikon fotografi nga prapaskenat e klipit të ri të realizuar në Deçan

Beatrix Ramosaj publikon fotografi nga prapaskenat e klipit të ri të realizuar në Deçan

Muzikë
Beatrix Ramosaj publikon këngën e re “Më ndikon”

Beatrix Ramosaj publikon këngën e re “Më ndikon”

Muzikë
Beatrix Ramosaj paralajmëron këngën e re

Beatrix Ramosaj paralajmëron këngën e re

Muzikë
Beatrix Ramosaj me dedikim emocional për të atin, i cili ndërroi jetë 12 vjet më parë

Beatrix Ramosaj me dedikim emocional për të atin, i cili ndërroi jetë 12 vjet më parë

Yjet
Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Yjet
Beatrix Ramosaj demanton lajmet se do të jetë pjesë e “Dance With Me”: Do të shihemi në forma të tjera së bashku

Beatrix Ramosaj demanton lajmet se do të jetë pjesë e “Dance With Me”: Do të shihemi në forma të tjera së bashku

Yjet
Beatrix Ramosaj e mrekullueshme në pozat me bikini

Beatrix Ramosaj e mrekullueshme në pozat me bikini

Yjet
Beatrix Ramosaj mohon lidhjen me Getinjon: Jemi vetëm miq të mirë

Beatrix Ramosaj mohon lidhjen me Getinjon: Jemi vetëm miq të mirë

Yjet