LAJMI I FUNDIT:

Zbulohet bashkëpunimi në mes të Beatrix Ramosaj, DJ Dagz dhe DJ PM – publikohet më 30 qershor

Zbulohet bashkëpunimi në mes të Beatrix Ramosaj, DJ Dagz dhe DJ PM – publikohet më 30 qershor

Fluksit të bashkëpunimeve verore po iu bashkohet edhe këngëtarja e njohur, Betarix Ramosaj.

Reklama

Teksa së fundmi festoi ditëlindjen e 29-të, vëllai i saj, këngëtari Alban Ramosaj ka zbuluar se artistja po sjell një duet të ri muzikor.

Këtë herë Beatrix është bërë bashkë me DJ Dagz dhe DJ Pm për të lansuar një bashkëpunim që pritet të publikohet më 30 qershor.

Foto: Alban Ramosaj/Instagram

Kështu bëri të ditur Albani në një postim në Instagram në të cilin krahas urimit për ditëlindjen, njoftoi edhe këngën e re të Beatrix.

“GinTonic ft Beatrix Ramosaj, DJ PM dhe DJ Dagz. Me 30 qershor. Po ju lajmëroj pa lejen e Einxhel, nuk po e bëj tag me shpresë që nuk do e shoh”, ka shkruar Albani në mbishkrimin e imazhit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kujtojmë që kënga e fundit e Beatrix është “Më ndikon” që solli në tetor të vitit të kaluar.

Në anën tjetër, DJ PM dhe DJ Dagz sapo kanë lansuar bashkëpunimin me Lumi B, Majk dhe Zaza “Sevdali”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina

"Pa ty" - Luiz Ejlli publikon kolonën zanore të filmit "Në kuadër të dashurisë"

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Kalo në kategori