LAJMI I FUNDIT:

DJ PM

116 Artikuj

Sarah Berisha dhe Dj PM planifikojnë të bëhen prindër këtë vit

Sarah Berisha dhe Dj PM planifikojnë të bëhen prindër këtë vit

Yjet
DJ Pm, Dagz, Zaza dhe Fajt vijnë me këngën e re “100 gabime”

DJ Pm, Dagz, Zaza dhe Fajt vijnë me këngën e re “100 gabime”

Muzikë
DJ PM dhe Sarah Berisha shijojnë pushimet në Greqi

DJ PM dhe Sarah Berisha shijojnë pushimet në Greqi

Yjet
Zbulohet bashkëpunimi në mes të Beatrix Ramosaj, DJ Dagz dhe DJ PM – publikohet më 30 qershor

Zbulohet bashkëpunimi në mes të Beatrix Ramosaj, DJ Dagz dhe DJ PM – publikohet më 30 qershor

Muzikë
DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza “Sevdali”

DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza “Sevdali”

Muzikë
DJ PM, Dagz, Lumi B, Majk dhe Zaza më 8 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

DJ PM, Dagz, Lumi B, Majk dhe Zaza më 8 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

Muzikë
“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

Yjet
DJ PM befason Sarah Berishën: Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës

DJ PM befason Sarah Berishën: Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës

Yjet
Sarah Berisha bën dedikim romantik për DJ PM, shkruan inicialet e tij në thonj

Sarah Berisha bën dedikim romantik për DJ PM, shkruan inicialet e tij në thonj

Yjet
Sarah Berisha dhe DJ PM shijojnë pushimet dimërore në Brezovicë

Sarah Berisha dhe DJ PM shijojnë pushimet dimërore në Brezovicë

Yjet
Sarah Berisha demanton lajmin se ajo dhe DJ PM po bëhen prindër

Sarah Berisha demanton lajmin se ajo dhe DJ PM po bëhen prindër

Yjet
Sarah Berisha dhe DJ PM po bëhen prindër për herë të parë?

Sarah Berisha dhe DJ PM po bëhen prindër për herë të parë?

Yjet
Sarah Berisha dhe DJ PM tregojnë se sa ka ndryshuar jeta e tyre pas Big Brother VIP

Sarah Berisha dhe DJ PM tregojnë se sa ka ndryshuar jeta e tyre pas Big Brother VIP

Yjet
“Sarah vajzë me gjitha të mirat nuk e trajton aspak mirë”, DJ PM iu përgjigjet kritikave: Prandaj jam me të gati një vit

“Sarah vajzë me gjitha të mirat nuk e trajton aspak mirë”, DJ PM iu përgjigjet kritikave: Prandaj jam me të gati një vit

Yjet
Sarah Berisha merr një tjetër urim të veçantë për ditëlindje në dasmën e menaxherit të DJ PM

Sarah Berisha merr një tjetër urim të veçantë për ditëlindje në dasmën e menaxherit të DJ PM

Yjet
“Faleminderit që gjithmonë gjen diçka për të më bërë të lumtur”, Sarah Berisha emocionohet nga befasia e DJ PM

“Faleminderit që gjithmonë gjen diçka për të më bërë të lumtur”, Sarah Berisha emocionohet nga befasia e DJ PM

Yjet
Feston ditëlindjen, DJ PM i bën dedikim të veçantë Sarah Berishës

Feston ditëlindjen, DJ PM i bën dedikim të veçantë Sarah Berishës

Yjet
Sarah Berisha flet për marrëdhënien që ka me Einxhel Shkirën pas thashethemeve që ato nuk flasin me njëra-tjetrën

Sarah Berisha flet për marrëdhënien që ka me Einxhel Shkirën pas thashethemeve që ato nuk flasin me njëra-tjetrën

Yjet
DJ PM dhe Sarah komentojnë lidhur me planet për martesë

DJ PM dhe Sarah komentojnë lidhur me planet për martesë

Po Flitet
Sarah pohon se e diskutojnë martesën me DJ PM

Sarah pohon se e diskutojnë martesën me DJ PM

Po Flitet
DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Ma e mira”

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Ma e mira”

Muzikë
DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu të shtunën sjellin këngën e re “Ma e mira”

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu të shtunën sjellin këngën e re “Ma e mira”

Muzikë
Vazhdojnë të mbajnë raporte të mira, bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP

Vazhdojnë të mbajnë raporte të mira, bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP

Yjet
“Faleminderit që je pjesë e jetës time” – Sarah Berisha bën urimin romantik për ditëlindjen e DJ PM

“Faleminderit që je pjesë e jetës time” – Sarah Berisha bën urimin romantik për ditëlindjen e DJ PM

Yjet