LAJMI I FUNDIT:

Lista e artistëve që do të këndojnë në Karnavalin “Golden Eagle”

Lista e artistëve që do të këndojnë në Karnavalin “Golden Eagle”
Foto: Karnavali Golden Eagle/Instagram

Karnavali “Golden Eagle”, një ngjarje e madhe kulturore dhe artistike që mbledh grupe nga e gjithë bota për të festuar traditat me kostume, muzikë dhe valle.

Karnavali do të mbahet në qytetin e Suharekës në datat 28, 29 dhe 30 qershor dhe pritet të jetë një edicion spektakolar.

Në faqen zyrtare të Karnavalit “Golden Eagle” është publikuar lista e artistëve që do të marrin pjesë në këtë edicion të shumëpritur.


Foto: Karnavali Golden Eagle/Instagram

Në mesin e tyre, do të jenë emra të njohur si Ard Gashi dhe Mirdon Pacolli, Elgit Doda, Lumi B, Ya Nina, Gena, Bardhi DJ Pm dhe DJ Dagz, Dafina Zeqiri, Yll Limani, Luiz Ejlli, Xhensila Myrtezaj dhe Dj Gimi-o.

Karnavali “Golden Eagle” është një mundësi e shkëlqyer për të shijuar përzierjen e kulturave dhe talenteve nga e gjithë bota. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Magazina
U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

Magazina
Winona Ryder thotë se ajo kishte veshur fustanin e Met Gala të Kendall Jenner 2024 në vitin 1999 - pasi modelja pretendoi se ishte e para

Winona Ryder thotë se ajo kishte veshur fustanin e Met Gala të Kendall Jenner 2024 në vitin 1999 - pasi modelja pretendoi se ishte e para

Magazina
Kalo në kategori