LAJMI I FUNDIT:

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është padyshim një prej emrave më të komentuar në media rozë.

Reklama

Artistja ndonëse nuk është aktive me projekte muzikore, ajo u qëndron pranë fansave duke qenë e pranishme në rrjete sociale.

Ndërkohë, sot (e premte) Beatrix ka një ditë të veçantë, kjo pasi po feston ditëlindjen e 29-të.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Autorja e “Me ty” pranoi urime të shumta nga familjarë, miq e fansa të saj, teksa ndau edhe një imazh në të cilën bëri një dedikimi për vetën.

Të gjitha lajmet nga Beatrix Ramosaj
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Beatrix Ramosaj

“Të dua”, ka shkruar Ramosaj mes tjerash në urimin për veten, ndërsa të shumta ishin edhe komentet nga ana e admiruesve.

Ndryshe, vlen të theksohet se Beatrix ishte pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Albania.

Brenda shtëpisë së famshme këngëtarja krijoi një lidhje të shkurtër dashuri me finalistin e atij viti, Donald Veshaj.

Megjithatë, dyshja pas përfundimit të formatit ndan rrugët me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori