LAJMI I FUNDIT:

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision
Reklama

Humoristi shqiptar, Albano Bogdo, ka reaguar në rrjete sociale në lidhje me rastin e Beatrix Ramosajt me një thënie të shkrimtarit Mark Twain.

Kjo vjen pasi këngëtarja theu heshtjen pas batutës fyese e denigruese të Bogdos që bëri për të dhe të vëllanë në emision.


Ajo theksoi se nuk është ofenduar nga ky ‘humor’ i Albanos pasi që prej vitesh jetojnë në realitetin e hidhur të showbizit shqiptar dhe se tani janë imun ndaj tij.

Foto: Screenshot/Instagram

Mes tjerash, artistja e njohur ka vënë në pah se po merr masa ligjore ndaj tij.

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision
Lexo po ashtu Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Sa i përket shkrimit të aktorit, ai theksoi: “Na ka bekuar Zoti me 3 gjëra jashtëzakonisht të vyera si komb.

1. Lirinë e fjalës

2. Lirinë e mendimit dhe ndërgjegjes

3. Kryqëzimin publik në qoftë se përdor një nga dy të parat

Mark Twain”. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori