LAJMI I FUNDIT:
Ashley Young

Ashley Young

78 Artikuj

Info

Ashley Young është lindur më 9 korrik të vitit 1985.

Ashley Young thumbon lojtarët e Arsenalit pas ndeshjes: Ata festuan sikur ta kenë fituar ligën

Ashley Young thumbon lojtarët e Arsenalit pas ndeshjes: Ata festuan sikur ta kenë fituar ligën

Premier League
Interi konfirmon largimin e dy lojtarëve

Interi konfirmon largimin e dy lojtarëve

Serie A
Interi e mbyll sezonin me fitore të thellë ndaj Udineses

Interi e mbyll sezonin me fitore të thellë ndaj Udineses

Serie A
Young: Ende nuk e kuptoj pse e shiti Manchester United një lojtar si Lukaku

Young: Ende nuk e kuptoj pse e shiti Manchester United një lojtar si Lukaku

Premier League
Interi bëhet gati për disa largime – për përforcime monitorohet disa emra të rinj

Interi bëhet gati për disa largime – për përforcime monitorohet disa emra të rinj

Serie A
Moggi: Te Interi drejtuesit duhet t’i rrahin shpulla Handanovicin dhe Youngun, fitorja e Juventusit erdhi nga gabimet e tyre

Moggi: Te Interi drejtuesit duhet t’i rrahin shpulla Handanovicin dhe Youngun, fitorja e Juventusit erdhi nga gabimet e tyre

Serie A
Vetëm 13 lojtarë kanë regjistruar më shumë asistime sesa Kevin de Bruyne në histori të Ligës Premier

Vetëm 13 lojtarë kanë regjistruar më shumë asistime sesa Kevin de Bruyne në histori të Ligës Premier

Premier League
Shakhtar-Inter, formacionet e mundshme

Shakhtar-Inter, formacionet e mundshme

Liga e Kampionëve
Festë te Interi, Hakimi bëhet lojtari i katërt i shëruar nga Covid-19

Festë te Interi, Hakimi bëhet lojtari i katërt i shëruar nga Covid-19

Serie A
Interi konfirmon infektimin e Ashley Young me COVID-19

Interi konfirmon infektimin e Ashley Young me COVID-19

Serie A
Nga zero në hero: Pesë ‘dështimet’ e Unitedit që do të luajnë në finalet evropiane këtë javë

Nga zero në hero: Pesë ‘dështimet’ e Unitedit që do të luajnë në finalet evropiane këtë javë

Ndërkombëtare
Atalanta 0-2 Inter, nota e Gjimshitit dhe të tjerëve

Atalanta 0-2 Inter, nota e Gjimshitit dhe të tjerëve

Serie A
Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos

Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos

Serie A
Inter 3-3 Sassuolo, notat e lojtarëve

Inter 3-3 Sassuolo, notat e lojtarëve

Serie A
Ausilio: Synojmë t’i mbajmë Young dhe Sanchez

Ausilio: Synojmë t’i mbajmë Young dhe Sanchez

Serie A
Interi vendos përfundimisht për Ashley Young

Interi vendos përfundimisht për Ashley Young

Serie A
Interi i bindur që të vazhdojë edhe për një vit me Ashley Youngun

Interi i bindur që të vazhdojë edhe për një vit me Ashley Youngun

Serie A
Young: Interi mbetet në garë për titull

Young: Interi mbetet në garë për titull

Serie A
Lazio rrëmben pozitën e dytë në Serie A, pas fitores në derbin ndaj Interit

Lazio rrëmben pozitën e dytë në Serie A, pas fitores në derbin ndaj Interit

Serie A
Young: Conte më dëshironte edhe te Chelsea

Young: Conte më dëshironte edhe te Chelsea

Serie A
Young debuton me asistim te Interi, shënon Lautaro

Young debuton me asistim te Interi, shënon Lautaro

Serie A
Interi synon t’i kthehet fitores ndaj Cagliarit, formacionet zyrtare – Debuton Young

Interi synon t’i kthehet fitores ndaj Cagliarit, formacionet zyrtare – Debuton Young

Serie A
Zyrtare: Ashley Young lojtar i Interit

Zyrtare: Ashley Young lojtar i Interit

Serie A
Young arrin në Milano për teste mjekësore te Interi

Young arrin në Milano për teste mjekësore te Interi

Serie A