0Shares

Ish-ylli i Barcelonës dhe Real Madridit, Bernd Schuster, ka vënë në pikëpyetje aftësinë e Pep Guardiolës për të menaxhuar me drejtuesit tjerë kontravers të Bayernit.

“Unë shoh shumë vështirësi për Guardiolën. Ata kanë një drejtor sportiv dhe shumë zyrtarë të tjerë. Ai do të luftojë me të gjithë”.

“Dhe… është shumë e komplikuar të kesh punë me ata njerëz. Ata gjithmonë do të përzihen me mendimet e tyre”.

“Bayerni kërkon shumë, por edhe tradicionalisht është kujdesur mirë për lojtarët dhe trajnerët”, është shprehur Schuster.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)