0Shares

Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka thënë se ai dëshiron përkrahje maksimale nga tifozët madrilenë në ndeshjen kundër Manchester Unitedit që do të zhvillohet në Santiago Bernabeu.

Los Blancos do të ndeshen me Djajtë e Kuq të mërkurën me fillim nga ora 20:45, në stadiumin madhështor të Madridit, Santiago Bernabeu.

“Kur tifozët e Bernabeut janë në formë, ka shumë pak stadiume në botë që mund t’i afrohen. Duam një Bernabeu të ndezur dhe të disponuar sepse kjo transmeton tek ne një ndjenjë që na ndihmon të shkojmë përpara”, ka thënë Ramos për Marca./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)