0Shares

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka hedhur poshtë spekulimet për shkarkimin e tij, duke thënë se ai është menaxheri më i mirë në vend.

“Dikush tha për gjashtë muaj tha se Manchester City do ta ndërrojë menaxherin dhe Guardiola do të vijë këtu”.

“Pasi Guardiola shkoi te Bayern Munich një menaxher tjetër po përmendet. Ata nuk kanë memorie shumë të mirë, pasi në 15 muajt e kaluar unë jam menaxheri më i mirë në Angli pasi kam një Ligë Premier, një Kupë FA dhe një Charity Shield”.

“Nuk ka një menaxher tjetër si unë dhe unë e kuptoj se nuk mund të bë asgjë për këto spekulime, por ky është realiteti”, ka thënë Mancini. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)