0Shares

Mesfushori më kreativ në botë, Andres Iniesta, ka thënë se ekipi i tij ka mbetur “me shije të keqe në gojë”, pasi Barcelona nuk arriti të mposhtin Real Madridin, pavarësisht se dominuan ndeshjen.

“Ndoshta kemi mbetur me shije të keqe në gojë sepse ne i patëm rastet tona. Edhe ata patën rastet e tyre gjithashtu. Ishte ndeshje shumë kompetitive dhe tensionuese”.

“Në përgjithësi ne dominuam. Në disa raste, fatkeqësisht nuk ishim preciz. Krijuam shumë raste dhe kemi mundur të shënojmë përsëri, por në fund rezultati është ky që është”, ka thënë Iniesta./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)