LAJMI I FUNDIT:

HEB’S prezanton shërbimin më të ri “Self Order” gjatë spektaklit të BBVK

HEB’S prezanton shërbimin më të ri “Self Order” gjatë spektaklit të BBVK

Në një hap të ri dhe inovativ për industrinë e shërbimeve në Kosovë, HEB’S ka zbuluar risinë e fundit gjatë spektaklit të të BBVK – shërbimin “Self Order”.

Ky sistem i ri i porositjes ua ofron klientëve mundësinë të bëjnë porositë e tyre pa pasur nevojë të presin në radhë, përmes një aplikacioni shumë praktik.

“Self Order” synon të thjeshtojë dhe të përshpejtojë procesin e porositjes, duke eleminuar një nga pengesat më të mëdha që hasin klientët – pritjen në radhë.

Foto: Screenshot/YouTube

Aplikacioni “Self Order” iu prezentua së pari banorëve të Big Brother VIP Kosova.

Ata patën rastin të përdorin shërbimin e ri për të bërë porositë për darkën e tyre, e cila do të shijohet pas përfundimit të spektaklit.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky moment i veçantë jo vetëm që solli një element surprize për banorët, por gjithashtu u bë një demonstrim i shkëlqyer i lehtësisë dhe efikasitetit që sjell “Self Order” në jetën e përditshme.

Mundësia për të përdorur “Self Order” nga HEB’S tani është hapur për publikun e gjerë në Kosovë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit

Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit" - Rrëfimi tejet prekës i Egla Cenos

Magazina
Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Magazina
Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Magazina
Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori