0Shares

Sulmuesi i Milanit, Stephan El Shaarawy, ka reaguar pas koreve katastrofike të tifozëve Rossoner, duke thënë se ai i dëshiron shërim të shpejt sulmuesit të Interit, Diego Milito.

El Principe dëmtoi ligamentin e gjurit dhe është sulmuesi i Milanit ai që ia ka ofruar rivalit të tij shërim të shpejt.

“Unë dua që Diego Milito të kthehet sa më shpejt. Unë i dërgoj përqafime. Ti je kampion i madh dhe shpresoj që ai të kthehet sa më shpejt”, ka potencuar El Shaarawy. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)