LAJMI I FUNDIT:

Në çdo kohë

Paragjellë e mrekullueshme: Çorbë nga kungulli

Paragjellë e mrekullueshme: Çorbë nga kungulli

Në çdo kohë
Jamie Oliver zbulon se si vaji nuk spërkat kurrë nga tigani juaj

Jamie Oliver zbulon se si vaji nuk spërkat kurrë nga tigani juaj

Në çdo kohë
Truk për patate të pjekura perfekt

Truk për patate të pjekura perfekt

Në çdo kohë
Pure e kungulleshkave: Është më e lehtë dhe ka më pak kalori se ajo klasike

Pure e kungulleshkave: Është më e lehtë dhe ka më pak kalori se ajo klasike

Në çdo kohë
Kinoa me kungullesha dhe patëllxhan

Kinoa me kungullesha dhe patëllxhan

Në çdo kohë
Omëletë me perime dhe proshutë

Omëletë me perime dhe proshutë

Në çdo kohë
Avokado me vezë

Avokado me vezë

Në çdo kohë
Si të bëni granola: Muesli krokant i bërë në shtëpi që është më i shëndetshëm se ai i blerë në dyqan

Si të bëni granola: Muesli krokant i bërë në shtëpi që është më i shëndetshëm se ai i blerë në dyqan

Në çdo kohë
Pure me karota të pjekura: Racion i shëndetshëm me shije të mrekullueshme!

Pure me karota të pjekura: Racion i shëndetshëm me shije të mrekullueshme!

Në çdo kohë
Omëletë sufle me djathë

Omëletë sufle me djathë

Në çdo kohë
Me përgatitje të këtillë të specave, nuk do të lëni asgjë në pjatë

Me përgatitje të këtillë të specave, nuk do të lëni asgjë në pjatë

Në çdo kohë
Një sandviç proteinash pa asnjë gram mish: Një racion i shpejtë për t’u marrë në punë

Një sandviç proteinash pa asnjë gram mish: Një racion i shpejtë për t’u marrë në punë

Në çdo kohë
Bukë me banane, arra, kakao dhe kumbulla të thara

Bukë me banane, arra, kakao dhe kumbulla të thara

Në çdo kohë
Si shkrihet mishi? Nëse nxitoni, do t’i shkatërroni fibrat muskulore!

Si shkrihet mishi? Nëse nxitoni, do t’i shkatërroni fibrat muskulore!

Në çdo kohë
Meze e ftohtë me krem djathi dhe produkte deti

Meze e ftohtë me krem djathi dhe produkte deti

Në çdo kohë
Biskota të shëndetshme nga bananet dhe lajthitë

Biskota të shëndetshme nga bananet dhe lajthitë

Në çdo kohë
Bombë energjike nga pemët e thara: Me këtë përzierje të shijshme lodhja zhduket!

Bombë energjike nga pemët e thara: Me këtë përzierje të shijshme lodhja zhduket!

Në çdo kohë
Chuck Polis – sandviçi që ju jep fuqi, i përshtatshëm për çdo vakt

Chuck Polis – sandviçi që ju jep fuqi, i përshtatshëm për çdo vakt

Në çdo kohë
Sandviç me Brotchen: Përgatitet për 10 minuta dhe ka super shije!

Sandviç me Brotchen: Përgatitet për 10 minuta dhe ka super shije!

InterEX
Brotchen të pjekura me vezë dhe proshutë, ideja fantastike për ata që zgjohen vonë

Brotchen të pjekura me vezë dhe proshutë, ideja fantastike për ata që zgjohen vonë

InterEX
Sandwich Brotchen me ve të ziera, plot shije

Sandwich Brotchen me ve të ziera, plot shije

InterEX
Këto janë benefitet e margarinës Floil

Këto janë benefitet e margarinës Floil

Në çdo kohë
Sandviç i shijshëm me tuna dhe avokado

Sandviç i shijshëm me tuna dhe avokado

Në çdo kohë
Sandviç me djathë dhe dredhëza: Kombinim i cili do t’ju magjeps!

Sandviç me djathë dhe dredhëza: Kombinim i cili do t’ju magjeps!

Në çdo kohë