0Shares

Jorge Messi, i cili është babai i super-yllit të Barcelonës, Lionel Messi, ka deklaruar se djali i tij nuk do të largohet kurrë nga Barcelona.

Sulmuesi argjentinas ka kontratë me Barcelonën deri në verën e vitit 2016, por babai i tij i ka siguruar tifozët katalunas se ai nuk do të largohet kurrë nga klubi.

“Unë nuk mund ta imagjinoj që ai të largohet nga klubi një ditë, thjesht kjo është e pamundur”.

“Ai po ndjehet shumë mirë këtu dhe ai gjithmonë është shprehur se dëshiron të qëndrojë”, është shprehur Babai i Messit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)