LAJMI I FUNDIT:
Arbios Kryeziu

Arbios Kryeziu

326 Artikuj

Kosovë-Bullgari në numra: Vlera e ekipit, mosha mesatare, renditja në FIFA dhe forma në pesë ndeshjet e fundit

Kosovë-Bullgari në numra: Vlera e ekipit, mosha mesatare, renditja në FIFA dhe forma në pesë ndeshjet e fundit

Arbios Kryeziu
Ngjashmëritë dhe dallimet në rastin e Iscos në Real Madrid dhe Coutinhos te Barcelona

Ngjashmëritë dhe dallimet në rastin e Iscos në Real Madrid dhe Coutinhos te Barcelona

Arbios Kryeziu
Xhudo 2018: Një tjetër vit i suksesshëm, medalje në të gjitha grupmoshat – Trajneri Kuka nuk ndalet, premton suksese tjera në 2019

Xhudo 2018: Një tjetër vit i suksesshëm, medalje në të gjitha grupmoshat – Trajneri Kuka nuk ndalet, premton suksese tjera në 2019

Arbios Kryeziu
Ngjarjet sportive që nuk duhet t’i humbisni gjatë vitit 2019

Ngjarjet sportive që nuk duhet t’i humbisni gjatë vitit 2019

Arbios Kryeziu
Mesatarja e tifozëve në stadiume në gjysmën e parë të sezonit 2018/19 në La Liga, 32 për qind e popullsisë së qytetit e ndjekin Villarrealin nga stadiumi

Mesatarja e tifozëve në stadiume në gjysmën e parë të sezonit 2018/19 në La Liga, 32 për qind e popullsisë së qytetit e ndjekin Villarrealin nga stadiumi

Arbios Kryeziu
Nga Rui Patricio deri te Piatek: Më të mirët e vitit 2018 që shkëlqyen në sezonin e tyre të parë në top pesë ligat evropiane

Nga Rui Patricio deri te Piatek: Më të mirët e vitit 2018 që shkëlqyen në sezonin e tyre të parë në top pesë ligat evropiane

Arbios Kryeziu
Nga Cech deri te Perisic: Futbollistët me talente të fshehura

Nga Cech deri te Perisic: Futbollistët me talente të fshehura

Arbios Kryeziu
Super skuadra me lojtarët që i përfundon kontrata në vitin 2019: Formacion yjesh, bankë rezervë klasi

Super skuadra me lojtarët që i përfundon kontrata në vitin 2019: Formacion yjesh, bankë rezervë klasi

Arbios Kryeziu
Formacioni më i mirë nga gjysma e parë e sezonit 2018/19 në Bundesliga

Formacioni më i mirë nga gjysma e parë e sezonit 2018/19 në Bundesliga

Arbios Kryeziu
Amanda Nunes shokon botën e UFC-së, mposhtë ikonën Cris Cybod me nokaut pas 51 sekondave

Amanda Nunes shokon botën e UFC-së, mposhtë ikonën Cris Cybod me nokaut pas 51 sekondave

Arbios Kryeziu
Legjendari Jon Jones fiton ndaj Gustafssonit, pas triumfit i kërkon duel Cormierit

Legjendari Jon Jones fiton ndaj Gustafssonit, pas triumfit i kërkon duel Cormierit

Arbios Kryeziu
Gustafsson thumbon Jon Jonesin në matjet zyrtare, por amerikani qëndron i qetë

Gustafsson thumbon Jon Jonesin në matjet zyrtare, por amerikani qëndron i qetë

Arbios Kryeziu
“Israel Adesanya është e ardhmja”, Dana White ngrit në qiell 29-vjeçarin që refuzon të krahasohet me emrat e mëdhenj të UFC-së

“Israel Adesanya është e ardhmja”, Dana White ngrit në qiell 29-vjeçarin që refuzon të krahasohet me emrat e mëdhenj të UFC-së

Arbios Kryeziu
Daniel Cormier bën historinë në UFC pas fitores ndaj Derrick Lewis

Daniel Cormier bën historinë në UFC pas fitores ndaj Derrick Lewis

Arbios Kryeziu
KUIZ: Testoni njohuritë tuaja në dhjetë pyetjet rreth El Clasicos

KUIZ: Testoni njohuritë tuaja në dhjetë pyetjet rreth El Clasicos

Arbios Kryeziu
Java e McGregorit që nga humbja nga Khabib: Një mal me para, por edhe shumë lajme të këqija

Java e McGregorit që nga humbja nga Khabib: Një mal me para, por edhe shumë lajme të këqija

Arbios Kryeziu
Khabib fiton ndaj Conorit, por menjëherë eskalon gjithçka: Rusi kërcen në turmë dhe përleshet me ekipin e irlandezit

Khabib fiton ndaj Conorit, por menjëherë eskalon gjithçka: Rusi kërcen në turmë dhe përleshet me ekipin e irlandezit

Arbios Kryeziu
McGregor për Khabib: Ai mund të jetë përleshur me arinj nga Dagestani, por kurrë me një gorillë irlandeze  

McGregor për Khabib: Ai mund të jetë përleshur me arinj nga Dagestani, por kurrë me një gorillë irlandeze  

Arbios Kryeziu
Kuptimi dhe arsyeja pas kapelës së famshme të Khabib Nurmagomedov

Kuptimi dhe arsyeja pas kapelës së famshme të Khabib Nurmagomedov

Arbios Kryeziu
Whyte fiton me pikë ndaj Parkerit në një meç mjaft të ashpër, tani kërkon përballje me Joshuan

Whyte fiton me pikë ndaj Parkerit në një meç mjaft të ashpër, tani kërkon përballje me Joshuan

Arbios Kryeziu
Chisora fiton ndaj Takam me nokaut teknik pas një lufte brutale, Eddie Hearn thotë se ishte përballja më e mirë që ka parë ndonjëherë në pesha të rënda

Chisora fiton ndaj Takam me nokaut teknik pas një lufte brutale, Eddie Hearn thotë se ishte përballja më e mirë që ka parë ndonjëherë në pesha të rënda

Arbios Kryeziu
Top 50 statistikat interesante para finales të LK-së mes Realit dhe Liverpoolit

Top 50 statistikat interesante para finales të LK-së mes Realit dhe Liverpoolit

Arbios Kryeziu
Përmbledhje e vizitës së Ilir Latifit në Tiranë – Jeta dhe karriera e yllit të vetëm shqiptar në UFC

Përmbledhje e vizitës së Ilir Latifit në Tiranë – Jeta dhe karriera e yllit të vetëm shqiptar në UFC

Arbios Kryeziu
Ka mundësi që të shikojmë TRI ‘el Clasico’ brenda 10 ditëve

Ka mundësi që të shikojmë TRI ‘el Clasico’ brenda 10 ditëve

Arbios Kryeziu