0Shares

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, ka deklaruar se Milanit i ka rënë shorti me ekipin më të fortë në botë, pasi që ata do të ndeshen me Barcelonën në Ligën e Kampionëve.

Rossonerët do të luajnë ndeshjen e parë në San Siro me 20 shkurt dhe pastaj do të shkojnë si mysafirë në Camp Nou, me 12 mars në dy sfida që pritet të jenë epike.

“Ne do të ndeshemi me ekipin më të fortë në botë. Ne përsëri do të mundohemi që të kalojmë në fazën tjetër. Shpresojmë që të kemi më shumë fat se herën e kaluar”, ka thënë Allegri për Milan Channel./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)