Ajeti vazhdon me fitore dhe paraqitje të mira

Torino ka zhvilluar edhe sot një ndeshje miqësore, këtë herë ndaj Vareses që e kanë mundur me rezultatin e pastër 4 -0.

Këtë herë trajneri Sinisa Mihajlovic ka vendosur ta ndryshojë formacionin, ndërkohë që Arlind Ajeti e nisi ndeshjen nga minuta e parë e takimit.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin minimal 1-0, ndërsa në të dytën, kur në fushë zbritën Iago Falque, Adem Ljajiç dhe Maxi Lopez, u shënuan edhe tre gola të tjerë për të vulosur fitoren.

Ajeti ka bërë paraqitje të mira deri më tani në ndeshjet miqësore të Torinos duke fituar simpatinë e trajnerit serb, Mihajlovic. /Telegrafi/

Florentino Perez dëshiron ta transferojë te Reali lojtarin që ëndërron të luajë për Barcelonën

Kylian Mbappe pranon garën 100 metra me Usain Bolt pasi simulimi tregon se çfarë mund të ndodhë

Emmanuel Macron edhe një herë ndërhyn në të ardhmen e Mbappes

Mbappe ia ka sugjeruar Real Madridit zëvendësuesin e Modricit

Është kampion bote me Argjentinën, Barcelona siguron mesfushorin me parametra zero