LAJMI I FUNDIT:
Kombëtarja e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë

4002 Artikuj

Shqipëria U-19 do t’i zhvillojë dy ndeshje kundër Lihtenshtejnit në muajin gusht

Shqipëria U-19 do t’i zhvillojë dy ndeshje kundër Lihtenshtejnit në muajin gusht

Kombëtarja e Shqipërisë
FIFA publikon renditjen e re – ‘fluturojnë’ Spanja, Zvicra dhe Turqia, bien Belgjika dhe Portugalia

FIFA publikon renditjen e re – ‘fluturojnë’ Spanja, Zvicra dhe Turqia, bien Belgjika dhe Portugalia

Ndërkombëtare
Shqipëri – Kroaci në mesin e 10 ndeshjeve më të mira në Euro 2024, UEFA hap sondazh për më të mirën

Shqipëri – Kroaci në mesin e 10 ndeshjeve më të mira në Euro 2024, UEFA hap sondazh për më të mirën

Kombëtarja e Shqipërisë
Motivohet nga Strakosha dhe ka si model Manuel Neuer, talenti Klidman Lilo: Me punë dhe përkushtim arrihet gjithçka

Motivohet nga Strakosha dhe ka si model Manuel Neuer, talenti Klidman Lilo: Me punë dhe përkushtim arrihet gjithçka

Kombëtarja e Shqipërisë
A do të qëndrojë te Shqipëria? Sylvinho ka marrë tashmë vendimin

A do të qëndrojë te Shqipëria? Sylvinho ka marrë tashmë vendimin

Kombëtarja e Shqipërisë
Pas eliminimit nga Euro 2024 – disa nga yjet e kombëtares shqiptare sjellin foto nga pushimet e tyre luksoze

Pas eliminimit nga Euro 2024 – disa nga yjet e kombëtares shqiptare sjellin foto nga pushimet e tyre luksoze

Yjet
“Duket pak i vështirë, nuk është tipi im”, Edona James vlerëson lojtarët e kombëtares shqiptare

“Duket pak i vështirë, nuk është tipi im”, Edona James vlerëson lojtarët e kombëtares shqiptare

Yjet
“Shoqëria u ndje e tradhtuar” – Heidi Baci tregon se çfarë i ndodhi pasi përkrahu Shqipërinë në Euro 2024, e jo Italinë

“Shoqëria u ndje e tradhtuar” – Heidi Baci tregon se çfarë i ndodhi pasi përkrahu Shqipërinë në Euro 2024, e jo Italinë

Yjet
Duka: Broja dhe Asllani janë talentët më premtues të Shqipërisë

Duka: Broja dhe Asllani janë talentët më premtues të Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Lojtarët që kalojnë nga Kosova te Shqipëria – Armand Duka jep përgjigje të prerë për këtë çështje

Lojtarët që kalojnë nga Kosova te Shqipëria – Armand Duka jep përgjigje të prerë për këtë çështje

Kombëtarja e Shqipërisë
Juventusi është i interesuar për transferimin e yllit të Shqipërisë dhe mbrojtësin e Man Cityt

Juventusi është i interesuar për transferimin e yllit të Shqipërisë dhe mbrojtësin e Man Cityt

Serie A
Armand Duka flet për të gjitha: Nga paraqitja në Euro 2024 te rinovimi i kontratës me Sylvinhon, suspendimi i Dakut – ‘marrëveshja’ me Kosovën për futbollistët dhe organizimi i Evropianit me Serbinë

Armand Duka flet për të gjitha: Nga paraqitja në Euro 2024 te rinovimi i kontratës me Sylvinhon, suspendimi i Dakut – ‘marrëveshja’ me Kosovën për futbollistët dhe organizimi i Evropianit me Serbinë

Romak Zeqiri
UEFA ka gjeneruar 1,2 milionë euro nga dënimet që i dha Kombëtareve në fazën e grupeve – Vetëm Kroacia është dënuar më shumë se Shqipëria

UEFA ka gjeneruar 1,2 milionë euro nga dënimet që i dha Kombëtareve në fazën e grupeve – Vetëm Kroacia është dënuar më shumë se Shqipëria

Ndërkombëtare
Daku thyen heshtjen pas dënimit nga UEFA, flet për gazetën ruse: Është një akt i tmerrshëm që kam bërë

Daku thyen heshtjen pas dënimit nga UEFA, flet për gazetën ruse: Është një akt i tmerrshëm që kam bërë

Ndërkombëtare
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha

Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha

Kombëtarja e Shqipërisë
Nga Ibrahimovic te Robben, lojtarët që i bënë përshtypje si kundërshtar Armend Dallkut dhe batuta që bëri me Shevchenkon

Nga Ibrahimovic te Robben, lojtarët që i bënë përshtypje si kundërshtar Armend Dallkut dhe batuta që bëri me Shevchenkon

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndërhyrja e ashpër që i bëri Riberys dhe shkëmbimi i fanellave me francezin – Armend Dallku zbulon edhe një porosi të Ibrahimovicit drejt Debatik Currit

Ndërhyrja e ashpër që i bëri Riberys dhe shkëmbimi i fanellave me francezin – Armend Dallku zbulon edhe një porosi të Ibrahimovicit drejt Debatik Currit

Kombëtarja e Shqipërisë
Armando Broja, Rey Manaj apo Mirlind Daku, cili është sulmuesi më i mirë i Shqipërisë sipas Armend Dallkut?

Armando Broja, Rey Manaj apo Mirlind Daku, cili është sulmuesi më i mirë i Shqipërisë sipas Armend Dallkut?

Kombëtarja e Shqipërisë
Luajti me Arbër Hoxhën, ndërsa e propozoi Mirlind Dakun te Prishtina – Dallku flet për dyshen e sulmit që u paraqit në Euro 2024

Luajti me Arbër Hoxhën, ndërsa e propozoi Mirlind Dakun te Prishtina – Dallku flet për dyshen e sulmit që u paraqit në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Si e vlerëson Armend Dallku paraqitjen e Shqipërisë në Euro 2024 dhe çfarë do të kishte bërë ndryshe nga Sylvinho?

Si e vlerëson Armend Dallku paraqitjen e Shqipërisë në Euro 2024 dhe çfarë do të kishte bërë ndryshe nga Sylvinho?

Kombëtarja e Shqipërisë
Si shpjegohen incidentet nacionaliste në Euro 2024?

Si shpjegohen incidentet nacionaliste në Euro 2024?

Përfaqësueset
Dënime në vlerë prej 171,375 euro shkaku i tifozëve, Kuqezinjtë më të dënuarit në Euro 2024

Dënime në vlerë prej 171,375 euro shkaku i tifozëve, Kuqezinjtë më të dënuarit në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
10 momentet më ikonike të Euro 2024 deri më tani, dy nga to janë krijuar nga Shqipëria

10 momentet më ikonike të Euro 2024 deri më tani, dy nga to janë krijuar nga Shqipëria

Ndërkombëtare
UEFA me dorë të hekurt, FSHF merr dënimin më të madh në Evropian

UEFA me dorë të hekurt, FSHF merr dënimin më të madh në Evropian

Kombëtarja e Shqipërisë


mob5