0Shares

Pas vendimit për ndërprerje të ndeshjes ndërmjet Trepçës dhe Pejës, anëtari i kryesisë së klubit mitrovicas, Besim Braha, dha një intervistë të shkurtër për kanalin televiziv, Supersport

Ai fajin e ndërprerjes së ndeshjes ia la drejtorit sportiv të Ligës Ballkanike, Shay Shtriks, transmeton Borozani.

Reagimi i Pejës pas ndërprerjes së takimit Reagimi i Pejës pas ndërprerjes së takimit

“Ndërprerja e ndeshjes ishte urdhër i Shtriksit drejt gjyqtarëve dhe delegatit”.

“Gjithçka vendoset sipas dëshirës së tij,” ka deklaruar Braha, derisa pranoi se ndeshja pritet t’i takojë me rezultat zyrtar skuadrës së Pejës.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)