LAJMI I FUNDIT:
Liga Ballkanike

Liga Ballkanike

204 Artikuj

Ndalim prej 48 orësh për Arbnor Rifatin e Daut Mehmetin

Ndalim prej 48 orësh për Arbnor Rifatin e Daut Mehmetin

Basketboll
Peja mposhtet me rezultat të ngushtë nga Hapoel Beer Sheva në finalen e Ligës Ballkanike

Peja mposhtet me rezultat të ngushtë nga Hapoel Beer Sheva në finalen e Ligës Ballkanike

Basketboll
Peja sonte luan finalen e madhe të Ligës Ballkanike

Peja sonte luan finalen e madhe të Ligës Ballkanike

Basketboll
Peja mposhti Mileniumin dhe mori fitoren e katërt radhazi në Ligën Ballkanike

Peja mposhti Mileniumin dhe mori fitoren e katërt radhazi në Ligën Ballkanike

Basketboll
Spektakël në tribuna dhe në parket, Peja merr fitoren e parë në Ligën Ballkanike

Spektakël në tribuna dhe në parket, Peja merr fitoren e parë në Ligën Ballkanike

Super Liga
Sigal Prishtina pëson nga Balkani në çerekfinalen e dytë, eliminohet nga Liga Ballkanike

Sigal Prishtina pëson nga Balkani në çerekfinalen e dytë, eliminohet nga Liga Ballkanike

EuroLiga
Sigal Prishtina triumfon ndaj Levskit në Ligën Ballkanike

Sigal Prishtina triumfon ndaj Levskit në Ligën Ballkanike

Basketboll
Liga Ballkanike mbyllet me ‘Final Four’, Peja do të jetë organizatore

Liga Ballkanike mbyllet me ‘Final Four’, Peja do të jetë organizatore

Liga Unike
Zyrtare: Rahoveci largohet nga Liga Ballkanike

Zyrtare: Rahoveci largohet nga Liga Ballkanike

Liga Unike
Rahoveci ka pësuar humbje në shtëpi nga Ibar

Rahoveci ka pësuar humbje në shtëpi nga Ibar

Liga Unike
Peja pa dy lojtarët kryesorë pëson humbje nga Vllaznia në Ligën Ballkanike

Peja pa dy lojtarët kryesorë pëson humbje nga Vllaznia në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Vreshtarët triumfojnë kundër Vllaznisë në Ligën Ballkanike

Vreshtarët triumfojnë kundër Vllaznisë në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Në ndeshjen e Ligës Ballkanike mes Rahovecit dhe Vllaznisë, 24 sekondat e para nuk luhen për nder të Kobe Bryant

Në ndeshjen e Ligës Ballkanike mes Rahovecit dhe Vllaznisë, 24 sekondat e para nuk luhen për nder të Kobe Bryant

Liga Unike
“Mizahir Isma” arena e duelit ndërmjet Rahovecit dhe Vllaznisë në Ligën Ballkanike

“Mizahir Isma” arena e duelit ndërmjet Rahovecit dhe Vllaznisë në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Peja fiton derbin shqiptar të Ligës Ballkanike të zhvilluar në Shkodër

Peja fiton derbin shqiptar të Ligës Ballkanike të zhvilluar në Shkodër

Liga Unike
Vllaznia-Peja, derbi shqiptar në Ligën Ballkanike

Vllaznia-Peja, derbi shqiptar në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Rahoveci pësoi nga Academic Bultex 99 në Ligën Ballkanike

Rahoveci pësoi nga Academic Bultex 99 në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Fitore e lehtë për Pejën, Dardan Berisha kthehet me spektakël

Fitore e lehtë për Pejën, Dardan Berisha kthehet me spektakël

Liga Unike
Peja pëson në Ligën Ballkanike

Peja pëson në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Peja pëson humbjen e parë në Ligën Ballkanike

Peja pëson humbjen e parë në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Rahoveci mposhtet nga Vllaznia

Rahoveci mposhtet nga Vllaznia

Liga Unike
Peja triumfon ndaj Vllaznisë në derbin shqiptar të Ligës Ballkanike

Peja triumfon ndaj Vllaznisë në derbin shqiptar të Ligës Ballkanike

Liga Unike
Rahoveci pëson humbje në Bullgari nga Academic Bultex 99

Rahoveci pëson humbje në Bullgari nga Academic Bultex 99

Liga Unike
Rahoveci humb dramën, pëson humbjen e dytë në Ligën Ballkanike

Rahoveci humb dramën, pëson humbjen e dytë në Ligën Ballkanike

Liga Unike