LAJMI I FUNDIT:

KB Trepça

565 Artikuj

Ylli ia ndërprenë serinë e fitoreve Trepçës para fillimit të play-offit

Ylli ia ndërprenë serinë e fitoreve Trepçës para fillimit të play-offit

Super Liga
Spektakël basketbolli në Vlorë, Trepça fiton ndaj Golden Eagle Yllit në finalen e Ligës Unike

Spektakël basketbolli në Vlorë, Trepça fiton ndaj Golden Eagle Yllit në finalen e Ligës Unike

Basketboll
Ylli dhe Trepça përballen në Vlorë në finalen e Ligës Unike

Ylli dhe Trepça përballen në Vlorë në finalen e Ligës Unike

Liga Unike
Trepça fiton derbin ndaj rivalit të vjetër Prishtinës dhe kualifikohet në finale të Ligës Unike

Trepça fiton derbin ndaj rivalit të vjetër Prishtinës dhe kualifikohet në finale të Ligës Unike

Basketboll
Trepça me lehtësi kalon në gjysmëfinale duke mposhtur Kamzën

Trepça me lehtësi kalon në gjysmëfinale duke mposhtur Kamzën

Liga Unike
Vlora është qyteti mikpritës i Final 8 Liga Unike Lajthiza për meshkuj

Vlora është qyteti mikpritës i Final 8 Liga Unike Lajthiza për meshkuj

Super Liga
Trepça vazhdon me fitore në Prince Caffe Superligë, mposht Bashkimin në ‘Minatori’

Trepça vazhdon me fitore në Prince Caffe Superligë, mposht Bashkimin në ‘Minatori’

Basketboll
FIBA i suspendon dy gjyqtarët grekë që u dyshuan për tentim të kurdisjes në Kosovë

FIBA i suspendon dy gjyqtarët grekë që u dyshuan për tentim të kurdisjes në Kosovë

Eurocup - FIBA
Xhiro e 26-të luhet në mesjavë, përballje interesante në Superligë

Xhiro e 26-të luhet në mesjavë, përballje interesante në Superligë

Super Liga
Vazhdon forma e lartë e Trepçës, mitrovicasit mposhtin Vëllaznimin në Gjakovë

Vazhdon forma e lartë e Trepçës, mitrovicasit mposhtin Vëllaznimin në Gjakovë

Basketboll
Sfida interesante në xhiron e 25-të, vëmendja në Karagaçi

Sfida interesante në xhiron e 25-të, vëmendja në Karagaçi

Super Liga
“Xhango” i Trepçës, tifozi dhe ekonomi i veçantë që nuk i përmbau emocionet gjatë intervistës

“Xhango” i Trepçës, tifozi dhe ekonomi i veçantë që nuk i përmbau emocionet gjatë intervistës

Super Liga
Trepça mposht Pejën në ‘Minatori’ dhe merr fitoren e 17-të radhazi në Prince Caffe Superligë

Trepça mposht Pejën në ‘Minatori’ dhe merr fitoren e 17-të radhazi në Prince Caffe Superligë

Basketboll
Kryendeshja e xhiros së 24-të zhvillohet në Minatori, Trepça pret Pejën

Kryendeshja e xhiros së 24-të zhvillohet në Minatori, Trepça pret Pejën

Super Liga
Trepça fiton derbin e tensionuar ndaj Prishtinës

Trepça fiton derbin e tensionuar ndaj Prishtinës

Basketboll
Trepça pa mëshirë ndaj Istogut, e mposht me rezultat shumë të thellë

Trepça pa mëshirë ndaj Istogut, e mposht me rezultat shumë të thellë

Super Liga
Rikthehet Superliga, ndeshje interesante në Gjakovë dhe Prizren

Rikthehet Superliga, ndeshje interesante në Gjakovë dhe Prizren

Super Liga
“Uji i kampionëve me kampionët” – pamje nga finalja e Kupës së Kosovës në basketboll mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës

“Uji i kampionëve me kampionët” – pamje nga finalja e Kupës së Kosovës në basketboll mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës

Basketboll
Hajrizi: Asgjë nuk përfundon sot, do të luftojmë për ta fituar edhe titullin

Hajrizi: Asgjë nuk përfundon sot, do të luftojmë për ta fituar edhe titullin

Basketboll
Beqiragiq: Lojtarët e mi i bënë të lumtur tifozët, shpresoj të vazhdojmë kështu

Beqiragiq: Lojtarët e mi i bënë të lumtur tifozët, shpresoj të vazhdojmë kështu

Basketboll
Dramë deri në sekondën e fundit, Trepça fiton Kupën e Kosovës

Dramë deri në sekondën e fundit, Trepça fiton Kupën e Kosovës

Super Liga
Spektakël në parket dhe tribuna, Trepça udhëheq ngushtë ndaj Prishtinës

Spektakël në parket dhe tribuna, Trepça udhëheq ngushtë ndaj Prishtinës

Super Liga
Finale e festë e basketbollit në Gjakovë

Finale e festë e basketbollit në Gjakovë

Super Liga
Trepça dominon Yllin, kalon në finalen e Kupës së Kosovës

Trepça dominon Yllin, kalon në finalen e Kupës së Kosovës

Super Liga