0Shares

Në Southampton të Anglisë, është fotografuar një shofer i paemëruar, teksa voziste me një qen në prehër.

Derisa mundohej të kontrollonte timonin, qeni qëndronte qetë me fytyrën kah dritarja, transmeton Telegrafi.

Forcat e rendit janë duke hetuar rastin dhe pritet që së shpejti ta identifikojnë shoferin që bëri ngasje të palejuar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)