LAJMI I FUNDIT:

Southampton

680 Artikuj

Tym e flakë mbi stadiumin ikonik të Anglisë

Tym e flakë mbi stadiumin ikonik të Anglisë

Ligat tjera
Të rinjtë e Liverpoolit arrijnë fitore bindëse ndaj Southampton në FA Cup

Të rinjtë e Liverpoolit arrijnë fitore bindëse ndaj Southampton në FA Cup

Premier League
Ylli i tenisit, Alcaraz reagon pasi Juventusi nënshkroi me emnakun e tij nga Southamptoni

Ylli i tenisit, Alcaraz reagon pasi Juventusi nënshkroi me emnakun e tij nga Southamptoni

Serie A
Zyrtare: Carlos Alcaraz, lojtar i ri i Juventusit

Zyrtare: Carlos Alcaraz, lojtar i ri i Juventusit

Serie A
Zbulohet shifra e vërtet që Juventusi do të paguajë për Carlos Alcaraz – mund të bëhet një nga blerjet më të shtrenjta në histori

Zbulohet shifra e vërtet që Juventusi do të paguajë për Carlos Alcaraz – mund të bëhet një nga blerjet më të shtrenjta në histori

Serie A
Ylli i Southamptonit pranon transferimin te Juventusi

Ylli i Southamptonit pranon transferimin te Juventusi

Serie A
Bayern Munich dhe Borussia Dortmund synojnë rikthimin e Bella Kotchap në Bundesliga

Bayern Munich dhe Borussia Dortmund synojnë rikthimin e Bella Kotchap në Bundesliga

Bundesliga
Zyrtare: Romeo Lavia, lojtar i ri i Chelseat

Zyrtare: Romeo Lavia, lojtar i ri i Chelseat

Premier League
Arrihet marrëveshja mes të gjitha palëve: Romeo Lavia është i Chelseat

Arrihet marrëveshja mes të gjitha palëve: Romeo Lavia është i Chelseat

Premier League
Del në pah arsyeja se përse Lavias mund ta ketë refuzuar Liverpoolin

Del në pah arsyeja se përse Lavias mund ta ketë refuzuar Liverpoolin

Premier League
Chelsea mposht Liverpoolin edhe për Lavian

Chelsea mposht Liverpoolin edhe për Lavian

Premier League
Jo vetëm Caicedon, Chelsea po ia rrëmben nga duart Liverpoolit edhe Lavian

Jo vetëm Caicedon, Chelsea po ia rrëmben nga duart Liverpoolit edhe Lavian

Premier League
Southampton pritet ta refuzojë edhe ofertën e dytë të Liverpoolit për Lavian

Southampton pritet ta refuzojë edhe ofertën e dytë të Liverpoolit për Lavian

Premier League
Southampton refuzon ofertën e parë të Liverpoolit për Lavian

Southampton refuzon ofertën e parë të Liverpoolit për Lavian

Premier League
Liverpooli po shpreson këtë javë ta kompletoj transferimin e Romeo Lavias

Liverpooli po shpreson këtë javë ta kompletoj transferimin e Romeo Lavias

Premier League
Liverpooli hyn në garë me rivalët për Romeo Lavia

Liverpooli hyn në garë me rivalët për Romeo Lavia

Premier League
Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Premier League
Përfundon sezoni 2022/23 në Ligën Premier: Kush e siguroi vendin në Evropë dhe kush ra në Championship

Përfundon sezoni 2022/23 në Ligën Premier: Kush e siguroi vendin në Evropë dhe kush ra në Championship

Premier League
Krijohet skanimi i parë 3D i Titanikut, ilustrimi paraqet pamje të rralla të anijes së famshme

Krijohet skanimi i parë 3D i Titanikut, ilustrimi paraqet pamje të rralla të anijes së famshme

Shkencë
Southamptoni bëhet skuadra e parë që bie matematikisht nga Liga Premier në këtë sezon

Southamptoni bëhet skuadra e parë që bie matematikisht nga Liga Premier në këtë sezon

Premier League
Notat e lojtarëve, Arsena 3-3 Southamphton: Saka e Alacaraz më të mirët, Ramsdale dështim

Notat e lojtarëve, Arsena 3-3 Southamphton: Saka e Alacaraz më të mirët, Ramsdale dështim

Premier League
Arsenali kërkon të kthehet te fitorja ndaj Southamphton, formacionet zyrtare

Arsenali kërkon të kthehet te fitorja ndaj Southamphton, formacionet zyrtare

Premier League
‘Viti i zi’ i Lampard, anglezi ka humbur të gjitha ndeshjet që ka luajtur në 2023

‘Viti i zi’ i Lampard, anglezi ka humbur të gjitha ndeshjet që ka luajtur në 2023

Ndërkombëtare
Granit Xhaka paralajmëron Manchester Cityn në garën për titull, derisa ka një mesazh edhe për Bukayo Sakan

Granit Xhaka paralajmëron Manchester Cityn në garën për titull, derisa ka një mesazh edhe për Bukayo Sakan

Premier League