0Shares

Është logjike dhe e thjeshtë që prodhuesit të bëjnë xhinse më të gjata, sepse nuk jemi të gjithë të së njëjtës gjatësi, ndërkaq shumica e njerëzve pasi t’i blejnë shkojnë te rrobaqepësi për t’i shkurtuar.

Ekziston truku i thjeshtë se si në shtëpi t’i shkurtoni xhinset pa u munduar fare, transmeton Telegrafi.

Nëse keni në shtëpi makinë qepëse, pe, një palë gjilpëra dhe pak durim, më kurrë nuk do të jeni të detyruar të shkoni te rrobaqepësi.

Dhe kush e di, mbase do t’ju pëlqejë puna me makinë qepëse dhe kjo të bëhet hap i parë për një pasion të ri.

Shikojeni videon se si të veproni:

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)