LAJMI I FUNDIT:

Xhinse

104 Artikuj

Këmbë të gjata dhe dekolte të hapur, edicion atraktiv i manekines Emma Hernan

Këmbë të gjata dhe dekolte të hapur, edicion atraktiv i manekines Emma Hernan

Modë
Me xhinse që theksojnë në mënyrë perfekte figurën e saj, Kim merr vëmendje edhe me veshje të zakonshme

Me xhinse që theksojnë në mënyrë perfekte figurën e saj, Kim merr vëmendje edhe me veshje të zakonshme

Modë
Tetë mënyra si të kombinojmë një bluzë të bardhë

Tetë mënyra si të kombinojmë një bluzë të bardhë

Keshilla Modë
Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën e pranverës: Bëhuni gati për të blerë disa nga modelet e tyre

Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën e pranverës: Bëhuni gati për të blerë disa nga modelet e tyre

Moda
Xhinset më të bukura të sezonit: Shikoni kombinimin që ka veshur Olivia Wilde

Xhinset më të bukura të sezonit: Shikoni kombinimin që ka veshur Olivia Wilde

Moda
Dakota Johnson solli modën për pranverën 2023: Po rikthehen pjesët më të bukura të viteve ’70

Dakota Johnson solli modën për pranverën 2023: Po rikthehen pjesët më të bukura të viteve ’70

Moda
Jennifer Lopez ka veshur një kombinim ideal dimëror: Ka kombinuar një pallto të shkurtër gëzofi dhe xhinse

Jennifer Lopez ka veshur një kombinim ideal dimëror: Ka kombinuar një pallto të shkurtër gëzofi dhe xhinse

Moda
Si t’i zgjeroni xhinset

Si t’i zgjeroni xhinset

Modë
Xhinset më të vjetra në botë shiten për 114 mijë dollarë

Xhinset më të vjetra në botë shiten për 114 mijë dollarë

Interesante
Fund mbi pantallona, rikthehet trendi i viteve 2000

Fund mbi pantallona, rikthehet trendi i viteve 2000

Modë
Xhinset Levi’s nga shekulli XIX shiten me çmim marramendës, bartin edhe një mesazh ‘të errët’

Xhinset Levi’s nga shekulli XIX shiten me çmim marramendës, bartin edhe një mesazh ‘të errët’

Trend
Çfarë veshin parisianet ditëve të para të vjeshtës: 12 kombinime për inspirim

Çfarë veshin parisianet ditëve të para të vjeshtës: 12 kombinime për inspirim

Keshilla Modë
Nuk do të gaboni më kurrë: Truku është të blini gjithmonë xhinse që ju përshtaten në mënyrë të përsosur

Nuk do të gaboni më kurrë: Truku është të blini gjithmonë xhinse që ju përshtaten në mënyrë të përsosur

Moda
Njerëzit mbesin pa fjalë kur zbulojnë se për çfarë shërben xhepi i vogël në xhinse

Njerëzit mbesin pa fjalë kur zbulojnë se për çfarë shërben xhepi i vogël në xhinse

Trend
Xhinset tërësisht të grisura të Kim Kardashian kushtojnë rreth 5,900 euro

Xhinset tërësisht të grisura të Kim Kardashian kushtojnë rreth 5,900 euro

Modë
Si t’i vishni fustanet mbi pantallona si damë e vërtetë trendi

Si t’i vishni fustanet mbi pantallona si damë e vërtetë trendi

Keshilla Modë
Jennifer Lopez e veshur në xhinse që meshkujt i urrejnë: A është kjo veshje një dështim i vërtetë?

Jennifer Lopez e veshur në xhinse që meshkujt i urrejnë: A është kjo veshje një dështim i vërtetë?

Moda
Ngrohtë dhe plot stil: Kombinimet që s’po ndalojnë dot së veshuri

Ngrohtë dhe plot stil: Kombinimet që s’po ndalojnë dot së veshuri

Keshilla Modë
Samsung prezanton xhinset me xhep të veçantë për telefonin Galaxy Z Flip 3

Samsung prezanton xhinset me xhep të veçantë për telefonin Galaxy Z Flip 3

Mobile
Naomi Campbell shfaqet pa sytjena e veshur e tëra në xhins

Naomi Campbell shfaqet pa sytjena e veshur e tëra në xhins

Modë
Edicioni i rastësishëm i manekines Alessandra Ambrosio: Edhe ju me siguri i keni këto pjesë veshje në gardërobën tuaj!

Edicioni i rastësishëm i manekines Alessandra Ambrosio: Edhe ju me siguri i keni këto pjesë veshje në gardërobën tuaj!

Moda
Deshi të veshë xhinse, por ky veprim i kushtoi me jetë – vajzën nga India familjarët e rrahin për vdekje

Deshi të veshë xhinse, por ky veprim i kushtoi me jetë – vajzën nga India familjarët e rrahin për vdekje

Azia
Kim Jong-un fillon luftën kundër xhinseve “sllengut” dhe filmave të huaj

Kim Jong-un fillon luftën kundër xhinseve “sllengut” dhe filmave të huaj

Azia
Emily Ratajkowski shkëlqen e veshur e tëra në xhins

Emily Ratajkowski shkëlqen e veshur e tëra në xhins

Modë