LAJMI I FUNDIT:

Me xhinse që theksojnë në mënyrë perfekte figurën e saj, Kim merr vëmendje edhe me veshje të zakonshme

Me xhinse që theksojnë në mënyrë perfekte figurën e saj, Kim merr vëmendje edhe me veshje të zakonshme
(Foto: Instagram/kimkdrip/kimkardashian)
Reklama

Ylli televiziv, Kim Kardashian, është fotografuar në një stil paksa më të rëndomte, ndërsa detajet e saj të modës tërhoqën shumë vëmendje.

Bukuroshja e famshme, së fundmi e ka befasuar publikun me fotografi, në të cilat nuk njihej për shkak të një imazhi ndryshe.


Kësaj radhe, ajo është fotografuar në Los Angeles teksa ishte në një pauzë mes xhirimeve, derisa po bënte një telefonatë dhe dukej e buzëqeshur gjatë gjithë kohës.

(Foto: Instagram/kimkdrip)

42-vjeçarja kishte veshur xhinse të gjata që i nxirrnin në pah belin dhe ijët e saj të ngushta, të shoqëruara me një bluzë të ngushtë, të bardhë, sipër.

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja
Lexo po ashtu Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Në plan të parë ishte gjerdani i famshëm Chanel i filmit “Barbie”, i cili dihet se është blerë nga Kim dhe çanta Vanity me ngjyrë rozë nga Chanel, e cila i dha një prekje romantike stilit të saj të rëndomtë. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Heidi Klum dhe vajza e saj vazhdojnë bashkëpunimin duke prezantuar një koleksion të ri të të brendshmeve

Heidi Klum dhe vajza e saj vazhdojnë bashkëpunimin duke prezantuar një koleksion të ri të të brendshmeve

Femra
Palltot e lëkurës, fiksimi i gocave të famshme për këtë sezon

Palltot e lëkurës, fiksimi i gocave të famshme për këtë sezon

Moda
Jennifer Lopez në një kombinim biznesi, por të relaksuar: Atlete për të shkuar në zyrë, pse jo?

Jennifer Lopez në një kombinim biznesi, por të relaksuar: Atlete për të shkuar në zyrë, pse jo?

Moda
Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Këshilla dhe arsye
Vjehrra juaj është vërtet toksike apo keni sajuar? Sinjalet e fshehura e zbulojnë atë, nëse flet kështu për fëmijët dhe paratë...

Vjehrra juaj është vërtet toksike apo keni sajuar? Sinjalet e fshehura e zbulojnë atë, nëse flet kështu për fëmijët dhe paratë...

Këshilla dhe arsye
Koka e butë e bebit. Çfarë duhet të bëjmë?

Koka e butë e bebit. Çfarë duhet të bëjmë?

Këshilla për prindër
Kalo në kategori