LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja
Reklama

Kim Kardashian dukej mahnitëse në një seri të re fotografish të publikuara të martën.

Personazhi televiziv, 42 vjeç, shkoi në Instagram për të postuar disa foto të saj duke pozuar me një bluzë rozë “Chanel” dhe xhinse me bel të lartë.


Ylli i Kardashians – e cila pati një arratisjeje tropikale kohët e fundit – dukej se po pozonte në një dhomë zhveshjeje teksa tregonte fizikun e saj të tonifikuar.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Për një pamje më të kompletuar, ajo i la flokët e saj në një gërshet të gjatë. Kim gjithashtu mbante një palë syze dielli në formë ovale.

Në foto, Kardashian shihej gjithashtu duke mbajtur një çantë kuti lëkure me tegela, të stolisur me bizhuteritë vezulluese.

Ajo ka hequr dorë nga çdo bizhuteri dhe kishte një grim minimal dhe me shkëlqim për të treguar pamjen e saj rrezatuese.

Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian

Në postim, Kardashian ndau foto të ndryshme duke pozuar në kënde të ndryshme për të treguar veshjen dhe format joshëse.

Një foto e tregoi atë të mbështetur në një pasqyrë – e cila gjithashtu kapi pjesën e pasme të veshjes së saj.

Ajo gjithashtu ndau një foto nga afër të vetes duke pozuar me një sfond të errët dhe në një stil fotografik vintage.

Për një foto ndryshe, ajo mbështeti mjekrën pas dorës dhe tregoi manikyrin e saj me nuanca rozë.

Ndërkohë, të shumta ishin reagimet e fansave në komente dhe fotografitë morën mbi 300 mijë pëlqime në pakë orë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori