0Shares

Një shtëpia është kapluar nga zjarri në fshatin Volljakë të Klinës, ka raportuar viktima mashkull në polici.

Sipas viktimës, është djegur një kat dhe çatia e shtëpisë është djegur në tërësi.

“Vlera e dëmit të shkaktuar arrin rreth 15.000 euro. Gjatë përpjekjes për fikjen e zjarrit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, njofton policia.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)