0Shares

Napoli nuk ka arritur të shfrytëzojë maksimalisht humbjen e Juventusit, duke marrë vetëm një pikë nga takimi që përfundoi pa gola ndaj Sampdorias.

Napolitanët e dominuan takimin në tërësi, si në posedim ashtu dhe në raste, por nuk arritën që të shënonin në portën e kundërshtarit, gjë që bëri që ndeshja të përfundonte pa fitues.

Pas këtij barazimi, Napoli ka 51 pikë në tabelë, katër më pak se sa lideri në tabelën e Series A, Juventus që mbrëmë pësoi disfatë nga Roma. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)