0Shares

Sulmuesi i Swansea Cityt, Michu, është zotuar se ai i është besnik klubit të tij aktual.

Spanjolli ka pasur një debutim sensacional në Ligën Premier këtë sezon dhe udhëhoqi Swansean drejt triumfit 5-0 në finalen e Capital One Cup ndaj Bradford të dielën.

“Nuk e di, shpresoj të qëndroj këtu. Jam shumë i lumtur te Swansea dhe ky është titulli im i parë, jam në ëndërr këtu – dhe gjithmonë e them këtë”, ka thënë Michu për Sky Sports. /telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)