0Shares

Është filmuar në Londër një veturë, jashtë dritares së të cilës qëndronte një qen.

Gjithçka ishte në rregull, derisa makina nuk hyri në kthesë me shpejtësi dhe kafsha e humbi balancën, transmeton Telegrafi.

‘Prishtina International Autoshow’ u përmbyll me sukses shumë të madh

Për pasojë, mbeti i varur për litarin që ia mbanë qaforen dhe u tërhoq zvarrë nëpër asfalt.

“Hapni xhamin vetën sa të ajrosen qentë, por jo edhe të nxjerrin trupin përjashta”, është një koment lidhur me rastin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)