0Shares

Trajneri i Dortmundit, Jurgen Klopp, ka deklaruar se ekipi i tij ishte skajshmërisht i jashtëzakonshëm në sfidën ndaj Eintrachtit, që Dortmundi e fitoi me rezultat 3-0.

“Ne kemi pasur tri kartonë të kuq të hershëm në katër ndeshjet e fundit në shtëpi. Ndoshta pas ndeshjes së vështirë ndaj Shkahtarit ndeshja e zhvilluar ndaj Eintrachtit ishte jashtëzakonisht e mirë”.

“Ne ishim shumë më të mirë taktikisht se ndaj Hamburgut në atë humbje. Nga një javë që filloi me m*t, ne bëmë shumë mirë”, ka thënë Klopp. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)