0Shares

Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër, pasi që të njëjtit janë zënë në flagrancë duke kryer vjedhje në banesën e viktimës.

Sipas Policisë, i dyshuari mashkull sipas Policisë, gjatë arrestimit ka sulmuar fizikisht si dhe ka goditur me sëpatë zyrtarët policorë të cilët kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në rrugën ‘Adem Jashari’ në Pejë.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)