0Shares

Aykut Kocaman ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të gjigantit turk, Fenerbahce, pasi presioni prej tifozëve është ngritur dukshëm pas disfatës nga Karabukspori të shtunën.

Fenerbahce pësoi humbje edhe javën e kaluar nga Galatasaray, ndërsa të ngopur u treguan tifozët, presioni i të cilëve bënë që për Kocamanin ndeshja ndaj Kardemir Karabuksporti të jetë e fundit.

Kocaman ishte fajtori kryesor sipas tifozëve të Fenerit pse klubi u eliminua nga play-offi për kualifikim në Ligën e Kampionëve, ndërsa prishja e marrëdhënieve me lojtarin e preferuar Alexandro de Souza e ka shpjerë durimin e tifozëve ashtu si të bordit në maje të hundës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)