0Shares

Grimi i kësaj vere do të ketë përbërje të artë. Dielli, duket se do të frymëzojë te ju ngjyrat e ngrohta, të ngjashme me ato që depërtojnë rrezet e tij.

Ajo është vlerësuar si ngjyra e përsosur për të përmirësuar dukjen tuaj, ose për të dhënë përshtypjen e rrezitjes, duke ju larguar efektet e plakjes në fytyrë dhe ato më vulgare.

Mos harroni, buzët gjithmonë rozë. Me të gjitha tonalitetet e saj. Dhe sa më të ndezura. Mos gaboni t’i bëni me ngjyrën kafe. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)