LAJMI I FUNDIT:

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Se si të visheni në mënyrë të përkryer pas moshës 60-vjeçare e ka demonstruar aktorja e njohur Sharon Stone

Reklama

Nuk është kompliment për të kur njerëzit i thonë se duket sikur është 40 vjeç.

Ylli i “Pasioneve të zjarrta” nuk dëshiron të njihet si një grua, bukuria e së cilës i reziston moshës dhe nuk ndan besimin se e bukur është vetëm ajo që është e re.

Sharon Stone njihet si dikush që e mban me krenari moshën e saj dhe ajo ka qenë gjithmonë një frymëzim për gratë, si për të rejat ashtu edhe për më të vjetrat, transmeton Telegrafi.

Pavarësisht se është 65 vjeç, ajo duket shumë më e re dhe ajo që e bën të duket kështu, sipas shumë ekspertëve janë flokët e saj më të shkurtër dhe veshjet interesante.

Ajo njihet si ajo që i pëlqejnë gjërat e thjeshta kur bëhet fjalë për kujdesin dhe të njëjtin rregull e zbaton edhe kur zgjedh veshjet.

Aktorja 65-vjeçare amerikane është fotografuar duke vizituar një mikeshë në Los Angeles në një kombinim që e bënte të dukej shumë klas. Sharon kishte veshur një kominoshe të bardhë, e cila është kthyer në modë.

Kombinimin e ka kompletuar me këpucë komode, të bardha dhe një çantë bezhë që thyenin monotoninë. Aktorja nuk kishte grim në fytyrë dhe pavarësisht kësaj dukej shkëlqyese. Ajo mbante syze dielli, përveç të cilave grimi nuk është i nevojshëm, sepse mbulojnë të gjitha të metat.

Kombinimi që ka veshur Sharon është ideal për të gjitha rastet, për punë, shëtitje, drekë…

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Katër sekretet që mund t’i mbani fshehtë nga partneri pa e shkatërruar lidhjen!

Katër sekretet që mund t’i mbani fshehtë nga partneri pa e shkatërruar lidhjen!

Në çift
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Femrat të cilat kanë inde të dendura në gjoks kanë rrezik dukshëm më të madh që të sëmuren nga kanceri i gjirit

Femrat të cilat kanë inde të dendura në gjoks kanë rrezik dukshëm më të madh që të sëmuren nga kanceri i gjirit

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Flokë dhe stil
Kalo në kategori