0Shares

Bosi i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka kërkuar nga lojtarët e tij që të jenë më të ngjeshur në mbrojtje nëse dëshirojnë të fitojnë titullin e Ligës Premier.

“Ne po pranojmë gola të dobët. A duhet të shënojmë tri herë në çdo ndeshje për të fituar? Nuk dua që të vazhdojë kështu”.

“Ne do të punojmë për këtë, ashtu sikurse vitin e kaluar, sepse mbrojtja është me rëndësi ashtu sikurse shënimi i golave”, është shprehur skocezi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)