0Shares

Mesfushori i Barcelonës, Cesc Fabregas, ka thënë se Blaugranat duhet të jenë më efektivë para portës së Real Madridit dhe të mos i humbin rastet e tyre.

“Ne patëm mundësi të fitonim 2-0 në Madrid. Në ndeshjen e kthimit duhet të jemi sa më efektivë që të jetë e mundur, sepse ata janë shumë efektivë”.

“Duhet të jemi të saktë para portës së tyre nëse duam të shkojmë në finale”, ka thënë Fabregas për faqen zyrtare të klubit.

Ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës së Mbretit, që u zhvillua në Santiago Bernabeu, përfundoi me rezultat 1-1. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)