0Shares

Kapiteni i Manchester United, Patrice Evra, mendon se Wayne Rooney është rikthyer në formën e tij më të mirë.

“Shumë njerëz e kanë kritikuar Wayne në fillim të sezonit, duke e pyetur se pse ai nuk shënon aq shumë gola”.

“Javën e kaluar ai shënoi dy. Tash ai shënoi dy sërish. Ai vërtet është një lojtar i rëndësishëm për ne”, ka thënë Evra pas fitores 3-2 ndaj Cityt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)